درباره آجرچین

بانک اطلاعاتی صنایع ساختمان ایران


سایت آجرچین با الگو برداری از نمایشگاه های بین المللی و استفاده از مفاهیم تجارت الکترونیک تلاش دارد مرجع کامل از صنعت ساختمان شود . هدف ما ایجاد بستری کارآمد برای بازاریابی برای تولییدکنندکان و افزایش قدرت انتخاب برای مصرف کنندگان می باشد.
چند سالیست تجارت الکترونیک به صورت عمده (B2B) در سطح بین الملل در حال اجراست . با در نظر گرفتن بازار داخلی ایران و خلا معرفی محصولات به مصرف کنندگان آجرچین برآن شده این مدل از تجارت را در فاز اول در سطح داخلی و در فاز بعدی در سطح بین المللی اجرایی کند
در حال حاضر معرفی برندها و محصولات آنها به صورت فیزیکی در نمایشگاه های بین المللی میسر است، این امر فارغ از آنکه ایجاد محدویت مکانی و زمانی برای تولید کنندگان می کند دسترسی همه تولیدکنندگان را که در سطوح پایین تر و یا دور از مرکز برگزاری است، سخت و یا غیره ممکن کرده. آجرچین سایتی است مرجع با دسته بندی های دقیق برای ایجاد فضای رقابتی بین تولید کنندکان که با دراختیار قرار دادن پنل کاربری به تولیدکنندگان امکان مدیریت صفحه و تغییر محصولات را به کاربران خود می دهد.
سایت آجرچین دارای چهار بخش می باشد:

تولیددکنندکان :  معرفی اجمالی تولیدکنندگان، محصولات،کاتالوگ و ایجاد بستری برای ارتباط با آنها
مجریان:  این بخش شامل پیمانکاران ساختمانی، مهندسین و شرکت های دارای نمایندگی برند های مختلف می باشد
حراج مصالح:  حراج مصالح از طرف تولیدکنندکان
آگهی های پیمانکاری :  اعلام پروژه قابل اجرا برای پیدا کردن بهترین و به صرفه ترین پیمان کار


به آجرچین بپیوندید ...

اگر علاقمندید که در بین تولید کنندگان و پیمانکاران حاضر در آجرچین حضور داشته باشید ، آگاه باشید که تنها 3 گام ساده تا ثبت کسب و کار خود فاصله دارید .

  اضافه شدن به تولیدکنندگان
mellat logo-samandehi انجمن